Čelisti: Mystifikační politický biotrailer

6. květen 2011

Bezesporu nejnabitější sestava Čelistí! Ve studiu Radia Wave si dali dostaveníčko kozí farmář Usáma, jaderný kutil Sadám a cinefil Adolf, chyběl snad jen generalissimus Knír. Kompletní sestava kritických krasořečníků zabředla do nepřehledného politického traileru plného „roserů“, kteří přišli na hřebíček hned několika velkým záhadám.

Například na to, co se děje se street artem, proč je Banksy skvělý dokumentarista, co dělá ekumenická porota před verdiktem, proč za dveřmi studia čichá smrt a proč je soudobý Hollywood posedlý paradokumentem.

Jiskřivý intelektuální souzvuk plný přeřeků, nemotivovaných záchvatů smíchu a moudrých analýz lemovalo hned několik zcela zbytečných remaků, které si vysloužily bohapustý posměch, nový western Quentina Tarantina s Karlem Černochem v roli osamělého mstitele bezpráví, Alešovo překvapivé přiznání k účasti v obávaném Turnaji zabijáků a oslí můstek do dalšího dílu v podobě nového filmu Francise Forda Coppoly.

Příště si s mistrem zahrajeme Tetris. Čelisti - produkt ekologického hospodářství. Relace, poháněná přírodním sirovodíkem. Bez konzervantů, chemických látek a mystifikátorů. Zákal není na závadu!

Spustit audio