Fourth Face
Dnes vám představím kapelu, která funguje sice pekelně dlouho, ale do širšího povědomí se začala dostávat teprve nedávno. Fourth Face jste mohli vidět třeba v Trutnově, kde předvedli skvělý výkon. Proto jsem neváhala a chlapy zatáhla k sobě do studia. Dále vás čeká osobní pozvánka na koncert přímo od Honzy Krejči z kapely El Point!
Ve studiu jsem přivítala dva členy kapely Fourth Face: Mildu (bicí) a Jirku aka George (zpěv, kytara). Do studia se už nevešel Incy (basa) a Jirka Egrt (kytara). Povídali jsme si mimo jiné o jejich novém albu Tváří v Tvář.
Fourth Face vystoupí 27. září v Pacově, pak taky 3. října v Novém Kmíně na Slapech u Prahy a 4. října na festivalu v Radotíně. Jako host si zahrají na křtu jedné plzeňské kapely v pražském Rock Café 11. října.
Jako už tradičně pro vás máme ukázky muziky, kterou 4th Face hrají!
TIPY NA AKCE
Vyjímečný koncert kapely L'Point proběhne 18. září v pražském klubu Matrix na Žižkově. Spolu s L'Point vystoupí nadějná a ostrá chebská dívčí kapela Monophonic a taky mezinárodní noiseový trio Squall.
Ráda bych vás ještě upozornila na rockabilly koncert kapely Meteors, spolu s nimi si zahrají i Green monster - jistě si pravidelní posluchači a čtenáři pamatují na zpěváka Kosmáka a jeho želenou sílu :-). Psychobilly party s názvem Sinfull Nite Volume 3 se uskuteční 21. září v pražském klubu Futurum.
Nejposlouchanější
Více z pořadu
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor

Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.