Ilona Csáková: Housenky a červíky, to já nemůžu

16. červen 2021

V rubrice plné skákání do řeči a výjimečných otázek jsme tentokrát telefonovali zpěvačce a rodačce z Chebu Iloně Csákové. Ivana s Alešem se jí vyptávali mimo jiné na to, jakého vlastní pejska a proč. Ilona má prý radši menší plemena, a proto má už třetího jorkšíra. Ti navíc nepelichají a místo chlupů mají něco jako vlasy, poučila nás žena zrozená ve znamení Vah.

V rozhovoru jsme se zajímali samozřejmě o to, proč je její písnička Amsterdam o Amsterdamu, a ne o nějakém jiném městě, nebo jakých zvířat se žena, která zpívala v kapele Laura a její tygři, bojí. „Housenky a červíky, to já nemůžu,“ vysvětlila nám a dodala, že třeba pavouků se ale vůbec nebojí.

Do hudebního okénka jsme zvolili písničku od Ilony, která jak vám jednou vklouzne do hlavy, tak už z ní jen tak nevypadne. Skladba Proč mě nikdo nemá rád z roku 1998 je příjemně letní, a navíc se u ní každý z nás může hezky sám nad sebou zamyslet, jestli ho někdo má nebo nemá rád a proč.

Jak vám může zlepšit život šťáva ze syrových brambor? Co poradila Ilona Alešovi ohledně jeho řidičáku, který pořád ještě nemá? A měl by se Aleš Stuchlý přejmenovat na Aleš Uchlý nebo radši jen Lý? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem a obohaťte svou mysl.

Spustit audio

Související