Kamil Fila: Vím, co je rohlík
Hostem dada rubriky Brambora s vejcem byl filmový kritik a rodák ze Znojma Kamil Fila. Ivanu s Alešem proto mimo jiné zajímal jeho názor na znojemskou omáčku, ale i to s kým si ho lidé nejčastěji pletou.
Kamil, který se kromě filmů vyzná také v posilování a v potravinových doplňcích pro příznivce bodybuildingu, v rozhovoru prozradil, že se cítí být dobrým člověkem tak na 60 %, že nejhorší smrad je rozkládající se amid a že kdyby si měl vybrat mezi tím, zda dostane facku, nebo kopanec, tak by byl raději kopnutý. „Mírný kopanec do zadku je fajn,“ práskl na sebe.
V rozhovoru plném překvapivých zjištění jsme ale narazili i na to, že Kamil tápe v oblasti pečiva. „Rohlík je to samé jako houska… Nevím, jaký je mezitím rozdíl… Vím, co je rohlík…,“ zamýšlel se oceňovaný filmový recenzent, ale jasného vyjádření ohledně preference housky, nebo rohlíku jsme se dočkali jen tak nějak napůl.
Skladbu do hudebního okénka si vybral sám Kamil a zvolil track Paula Herzoga, který zazněl v jeho oblíbeném filmu Krvavý sport.
Co je podle Kamila nejhorší na návštěvách posilovny? A co je na nich naopak nejlepší? Který cvik bychom měli všichni dělat každý den? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem s Kamilkem.
Související
-
Hudební publicista Karel Veselý: Štěstí je chvilkové, pak zase přijde marnost
Hostem pravidelné dada rubriky byl spisovatel a hudební publicista Karel Veselý. Ten se v rozhovoru svěřil třeba s tím, že štěstí vždy trvá jen pár vteřin.
-
Komiksový autor a režisér Vojtěch Mašek: Kdybych byl psem, tak hladkosrstým
V dada rubrice Brambora s vejcem tentokrát Ivana s Alešem telefonovali scenáristovi, režisérovi a komiksovému autorovi Vojtěchu Maškovi.
-
Animátorka Diana Cam Van Nguyen: Úspěchy se přeceňují
V dada rubrice Brambora s vejcem telefonovali Ivana s Alešem talentované výtvarnici a režisérce Dianě Cam Van Nguyen.
Více z pořadu
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor
Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.