Mazlení pod dekou i dárky, které nestojí peníze. Sebeláska je o Vánocích potřeba!

27. prosinec 2023

Moderátoři Eliška Soukupová a Karel Vladyka vám přejí láskyplné, upocené a hravé Vánoce. Sváteční díl hotcastu Pot je věnovaný vysoké citlivosti na počasí, sexuálním fantaziím v zimním období, péči o sebe i mazlení. Dozvíte se v něm i to, jakým zimním radovánkám se ráda věnuje Eliška, nebo jak se Kájovy vztahové chutě mění v závislosti na poklesu teplot.

V létě chci mít sex u řeky v lesíku, v zimě radši v horské chatě u krbu, popisuje svoje fantazie moderátor Karel Vladyka. Jeho zimní sexuální tužby jsou i přesto, že žije v Praze, ukotveny hluboko v zasněžených horách, protkány mýtickými postavami dřevorubců.

Já každý podzim dělám tu samou chybu. Uzavírám se do sebe, reflektuju, piju horký nápoj a za měsíc mi dojde, jak jsem nevybouřená! přiznává Eliška Soukupová.

Zima není jen romantika a pozorování sněhových vloček, ale i melancholie, doplňuje Eliška. Je fajn si někdy posmutnit a říct si - dneska to prostě nebude ten den.

Upozorňujeme, že tento pořad není vhodný pro děti.

Na chladné počasí a z toho pramenící šedivé myšlenky má Karel svůj zaručený recept. Já si dám vanu, do ní hodně pěny a pustím si podcast s poezií.

Moje vědomé já chce říct, že si dám jógu a pak hupsnu do vany, ale pravda je spíš sýrová pizza, zmrzlina, hloupej americkej seriál a nikomu pak neříct, že jsem to všechno zase snědla, směje se Eliška.

Jak překonat zimní melancholii? Dají se roční období přirovnat k fázím milostného aktu? A může někomu zlepšit náladu hra na herce Martina Dejdara? Dozvíte se při poslechu Vánočního dílu hotcastu Pot.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Hurvínek? A od Nepila? Teda taťuldo, to zírám...

Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka

hurvinek.jpg

3 x Hurvínkovy příhody

Koupit

„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka