Výhra milionů díky čínskému koláčku a maturita v divočině. Chcete snad vědět ještě něco?

13. červen 2019

Ivana Veselková a Zuzana Fuksová v novém díle podcastu Mikrovlnky vyzobávají to nejvíc a top ze zpravodajského dvorečku. Jako košaté osobnosti je zaujala celá plejáda zpráv. Za všechny zmiňme info o maturitě na Aljašce, která spočívá např. v lovu mořské okurky a spaní v pustině.

Pokud vám to nestačí, přidejme ještě kauzu synů Donalda Trumpa, kteří v irské hospodě zvali celou sešlost, aby pak tvrdili, že nemají hotovost. Zda už hostinská dostala zaplaceno i s dýškem, je záhadou. Ivana bratrům a jejich čestnosti fandí, ale Zuzana si myslí, že paní vrchní bude mít manko v inventuře.

Jako obvykle došlo i na zprávu z rodiště Zuzany, opět z odvětví hasičského cechu. Hasič-senior Radek Málek se totiž stal vicemistrem světa v naturální kulturistice. Ivana Brnu závidí jejich sportovní výkony, což je poznat v jejím hlase, to si řekněme na rovinu.

Je mezi těmito zprávami nějaká tajemná souvislost? Pusťte si celý nejnovější díl Mikrovlnek a uvidíte, že není, což ale vůbec nevadí.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.