Záchranná slova jsou základ, stop je stop, říká profesionální dominatrix

2. listopad 2023

Demonia je profesionální dominatrix. Svou fascinaci dominantní rolí začala objevovat už během svých raných školních let. Prvního submisivního partnera si ale našla až po střední škole, kdy se přestěhovala ze Slovenska do Prahy. Cesta k její současné práci ovšem trvala dlouho, a to hlavně kvůli obavám z reakce okolí. Musí mít BDSM nutně sexuální kontext?

„Od začátku jsem se chtěla nejen na inzeráty fotit s tváří, takže jsem věděla, že bude lepší, když to rodičům řeknu. Mamka mě nejdřív chtěla vystěhovat z Prahy zpátky na Slovensko. Teď už to akceptuje a dokonce se i ptá, co je nového v práci,“ vypráví Demonia o svých profesních začátcích.

Momentálně se jako profesionální dominatrix živí a sdílí studio se svou kolegyní – s tou poskytují i společné lekce, včetně únosů. „S klientem se dohodneme na lokaci, kde většinou ve večerních hodinách čeká. My ho po chvíli ,přepadneme‘, svážeme do kufru a odvezeme na otrocký statek, kde pak začínají samotné lekce,“ vysvětluje.

Čtěte také

„Ke mně většinou chodí muži, kteří jsou dominantní v reálném životě. Na lekcích pak chtějí být feminizováni,“ říká Demonia. „Feminizace se skoro vždy pojí s análními praktikami, konkrétně peggingem. To je asi nejčastější věc, kterou muži vyhledávají,“ dodává.

A jak se staví k aftercare, neboli péči po? „Po lekcích se klienti většinou cítí dobře a odcházejí. Stalo se mi ale i to, že se ten člověk rozplakal. V ten moment jsem tady pro ně – diskutujeme o tom, co prožívají atd.,“ říká Demonia.

Dá se v Čechách uživit prací profesionální dominatrix? Kdo Demoniu nejčastěji vyhledává? A co její klienti vyžadují? Poslechněte si nový díl podcastu Vlna.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.