Albert Romanutti z Bert & Friends: Dělám si, co chci, a lidi to berou. Příště možná zkusím jódlování

17. srpen 2020

Frontman Bert & Friends Albert Romanutti je výstřední postavou domácího popu. Jeho synťákové hymny vyprodávají kluby a surrealistické texty motají hlavy fanouškům, kterých je čím dál víc. Ustojí ale Albert vražedné tempo nesmyslných úkolů a dotazů v naší nové podcastové sérii, nebo si nakonec zazpívá karaoke? To zjistíte v první epizodě Karaoke!

Co si Bert myslí o jódlování, teambuildingu ve wellnessu nebo věčném souboji rozumu a citu? Slibovali jsme vám absurdní rozhovor, máte ho mít. Jen deset sekund časového limitu na odpověď dělí Alberta od zpěvu zaprášených karaoke hitů. Dokáže za tak krátkou dobu vymyslet tři nová slova nebo tři věci, které by dal ufonům? A co tři věci, které ho nezajímají? Poslechněte si celou epizodu podcastové série, ve které se kromě nesmyslů bavíme i o Albertově vztahu k hudbě, fanouškům a kouzlu toho, když si prostě děláte, co chcete.

Šel by Hugo Toxxx radši na pivo s Vladimirem 518 nebo s Mikem Trafikem? Které tři věci štvou na veganství Bena Cristovaa? A které tři účesy by si Klára Vytisková nikdy nenechala udělat? Odebírej Karaoke jako podcast a poslouchej i další díly ujeté podcastové série Hany Řičicové a Vítka Svobody.

autoři: Hana Řičicová , vis
Spustit audio

Související

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.