Herečka Anna Fialová: Ráda bych byla papír, protože se dobře stříhá

28. červenec 2022

V dada rubrice Brambora s vejcem jsme telefonovali herečce Anně Fialové, která se nám hned zkraje svěřila, že kdyby si měla vybrat jiné příjmení, tak by sáhla po Bleděmodrá. „Já jsem jednou přemýšlela o takovém pseudonymu a Bleděmodrá se mi líbí dost,“ vysvětlila sympatická rodačka z Kolína.

Představitelka Ivety Bartošové z minisérie Iveta během rozhovoru prozradila i to, že by z trojice kámen, nůžky, papír, chtěla být nejradši papírem, protože se dobře stříhá. Vyptávali jsme se jí ale i na to, zda je lepší bolest zad, nebo bolest břicha a zda někdy zažila něco nadpřirozeného.

Do hudebního okénka tentokrát výjimečně vybrala písničku Ivana a jednalo se o track Sunglasses at Night z roku 1984 od kanadského zpěváka Coreyho Harta.

Co podle Aleše nejlíp pomáhá proti dotěrnému hmyzu v domácnosti? Chtěla by se Anna Fialová stát mořskou vlnou, nebo nebeským oblakem? A čím se herečka, která hraje také ve snímku BANGER., výrazně ztrapnila? Poslechněte si celý díl Brambory s vejcem, který obsahuje informace snad ze všech oborů a oblastí.

Spustit audio

Související