LaFormela

17. září 2011

Trio mladých libereckých návrhářů se úspěšně prezentovalo na PFW 2011 v Pařížské s kolekcí Raven's Flight. Miroslava Kohutiarova, Katarína Kopková a Antonín Soukup spolu studovali na Liberecké Technické Univerzitě a nejen díky tomu jsou jejich originální modely kvalitně zpracované a dobře nositelné.

Značka LaFormela funguje teprve rok a je o kreativní spolupráci a souznění Miroslavy, Kataríny a Antonína. Jejich modely můžete mimo jiné potkat v sakrálním gotickém interiéru butiku Posh v Brně. Více se o módě, plánech a inspiracích LaFormela dozvíte v rozhovoru, který natočila redaktorka Anna Mayerová.

Odkazy:
www.facebook.com/pages/LaFormela
www.praguefashionweekend.cz/

Playlist:
Action Bronson – Barry Horowitz (Insound Vinyl)
Ceo – Ave Maria (Sincerely Yours)
Glass Candy – Warm In The Winter (Italians Do It Better)
Grimes – Avi (No Pain In Pop)
Joie Noire – Kup Kup -Valis remix (Desire Rec.)
Korallreven – As Young As Yesterday (Acéphale)
Legowelt – Saucolito Park (uns)
Sebastien Tellier – La Ballade Du Georges (Record Makers)

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.