Slamer Anatol Svahilec: Chtěl bych se stát potítkem neboli nátepníčkem

1. únor 2023

Hostem dada rubriky Brambora s vejcem byl Anatol Svahilec. Matador české slam poetry se v telefonickém rozhovoru svěřil, že nemá moc rád kmín a na vařené brambory si raději dává petrželku. Zajímalo nás taky to, kterou trasu pražského metra má nejradši, jaký je jeho vztah ke smradu a mořským vlnám a mnoho dalších hlubokých otázek.

Ivana s Alešem samozřejmě položili i svou již tradiční otázku, jakým kusem oblečení by se Anatol rád stal. Ten bez váhání odpověděl, že potítkem neboli nátepníčkem. Během telefonátu jsme testovali také slamerovu intuici i schopnost číst myšlenky. A ukázalo se, že na tom není vůbec špatně.

V hudebním okénku zazněla písnička, která se Ivaně nelíbí, a sice song Hangin’ Tough od kapely New Kids On The Block z roku 1989. „Fantastická boybandová couračka,“ popsal skladbu Aleš.

Jak a proč vám v životě pomůže sůl vložená pod jazyk? K čemu se hodí polévka zvaná couračka? A ke kterému slovu má Anatol skutečně speciální vztah? Poslechněte si celý rozhovor a vyrazte hned na nákup soli.

Spustit audio

Související