Zkouškový, díl #4: Každej máme svůj sh*t

14. květen 2020

Zdeněk vede boj s rodiči a snaží se od nich dostat svoji malou sestru. Chce ji držet co nejdál od hádek a jejich drsného rozchodu. Tanečník Juraj se pořád opíjí a po zpackaném vztahu se svým pedagogem hledá útěchu u jiného kluka.

Hotelová recepční Johana byla na pohovoru v neziskovce, kde by ráda pracovala. Připadá jí důležité dělat něco, co má smysl. Práci řeší i influencerka Ema. Chce rozvázat partnerství s firmou, které dělá instagramovou kampaň. Na fotkách jí odstranili všechny pihy a zmenšili nos. Linh je smutná, protože Tomáš s ní kvůli tlaku rodičů a učení skoro nekomunikuje.

Poslechněte si čtvrtý díl podcastového seriálu Zkouškový, ve kterém influencerka Ema řeší spolupráci, která se jí nějak nepozdává, zatímco její kamarádka Linh má radost, že jí vyjde sbírka básní.

Spustit audio

Epizody Zkouškového

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.