Zkouškový, díl #6: Ale nesmíš se tomu smát...

14. květen 2020

Zdeněk se rozhodl vyřešit situaci a o svoji malou sestru se od teď chce starat sám. Tomáš se chce odstěhovat od rodičů, tlak despotického otce už nechce dál snášet. Raduje se i tanečník Juraj, protože ho vybrali na prestižní stáž do Portugalska. Slibně to vypadá i pro influencerku Emu, narovnává vztahy na sociálních sítích i v reálném životě.

Mohlo by se zdát, že Linh tolik štěstí neměla. Básnická sbírka jí totiž nakonec nevyjde. Johana napotřetí neudělala důležitou zkoušku, ale aspoň se snaží zlepšit vztahy se svojí bývalou holkou. Zdeněk a Tomáš dostanou super nápad.

Poslechněte si závěrečný díl seriálu Zkouškový a dozvíte se, jak nakonec každý z protagonistů zvládl zkoušky, které na něj čekaly ve škole, ale hlavně ve skutečném životě.

Spustit audio

Epizody Zkouškového

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.