Zkouškový, díl #3: Přestaňte nás do toho zatahovat

14. květen 2020

Rodiče pohodáře Zdeňka se rozvádí a do svých sporů bohužel zatahují nejen jeho, ale i jeho devítiletou sestru. Influencerka Ema se dostává do sporu s holkou svého ex. Tomáš má na rozdíl od své sestry vztah, kvůli škole ale na Linh nemá vůbec čas. Kdyby mu aspoň rodiče nedávali pořád sežrat, že se jim nelíbí, že se vídá s Vietnamkou.

Hotelová recepční Johana řeší neúspěšné rande. Vlastně ho řeší tak trochu všichni kromě pohodáře Zdeňka, který se přes noc stal mediátorem ve sporu rodičů. Kéž by se tak z rodinného pekla mohl přenést zpátky do Španělska. Všechno tam bylo úplně v klidu.

Poslechněte si třetí díl podcastového seriálu Zkouškový, ve kterém se pohodář Zdeněk z prosluněného Madridu dostává do rodinného pekla. Někdo řeší školu, někdo rodiče a všem je jasné, že ty nejtěžší zkoušky je letos čekají jinde než ve škole.

Spustit audio

Epizody Zkouškového

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.