Vítězný singl je konečně tu! Good Times Only složili hymnu pro všechny melancholiky

17. září 2018

Dva týdny před začátkem nového ročníku hitparády neobjevených jsme ve Startéru představili singl kapely Good Times Only, která u nás ve studiu v červnu slavila vítězství. Zbrusu nový song Někdy jsme to my je hymna pro ty, kdo hledají soundtrack ke komplikovanému vztahu. A kdo si chce prostě jenom zatančit? Pro ty jsou ve studiu nachystaní speciální hosti – Hello Marcel!

„Ráno moudřejší večera / když ty jsi nikdy moc denního světla nechtěla,“ zpívá Filip Černý na novince, na kterou se děcka budou vlnit zásadně v objetí, na chvíli zapomenou na všechny hloupé hádky. A navíc! Filip se zbavil kollerovské manýry, Zdendův riff míří přímo na komoru – jeho kytara spolu s tou Filipovou se vzájemně něžně dohadují jako dva lidi, kteří chtějí to samé, ale přesto si nemůžou porozumět. Vzadu kontroluje groove Kryštofova basa i Matějův rozvážný beat. Za nás skvělý!

S Good Times Only do studia přišli i jejich kamarádi Hello Marcel, určitě si pamatujete jejich gastrodiskohit Bůček. Duo ze Svitav hraje docela jinou hudbu než naše vítězná pětka, přesto si obě kapely navzájem fandí.

Proč si Svitaváci ujíždí na drum’n’bassu, jak začalo nepravděpodobné hudební přátelství a kam se ještě vyvine? Poslechněte si jeden z posledních Startérů před začátkem nové hitparádové sezóny! Ta se otevírá 1. října, vaše pecky čekáme na starter@rozhlas.cz.

autoři: Jonáš Zbořil , Jakub Kaifosz
Spustit audio

Související